NR 464420
SYBORD fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:44cm D:45cm (bruksslitage, fläckar)
2024-02-12 19:56:00
450 kr
3 | 2024-02-11 21:29:16 | 450 |
4 | 2024-02-12 19:06:20 | 425 |
6 | 2024-02-12 18:03:22 | 375 |
4 | 2024-02-11 17:55:19 | 325 |
3 | 2024-02-06 23:21:28 | 300 |
5 | 2024-02-09 13:27:40 | 300 |
5 | 2024-02-09 13:27:36 | 250 |
5 | 2024-02-09 13:27:29 | 200 |
4 | 2024-02-08 22:25:07 | 90 |
2 | 2024-02-06 09:05:51 | 70 |
1 | 2024-02-05 19:00:12 | 50 |