NR 339630
FÅTÖLJ "Columbus" ur "Studio-Kollektionen" Hartmuth Lohmeyer, Ljungs Industrier, 1900 talets mitt. (slitage, skador på klädsel, hundhår)
2021-11-25 19:08:00
4300 kr
6 | 2021-11-25 19:04:38 | 4300 |
5 | 2021-11-24 13:19:46 | 4200 |
6 | 2021-11-25 19:02:12 | 3900 |
4 | 2021-11-25 14:52:17 | 3700 |
4 | 2021-11-25 14:51:50 | 3500 |
4 | 2021-11-25 14:51:48 | 3300 |
4 | 2021-11-25 14:51:45 | 3100 |
4 | 2021-11-25 14:51:43 | 2900 |
4 | 2021-11-25 14:51:28 | 2700 |
4 | 2021-11-25 14:51:27 | 2500 |
4 | 2021-11-25 14:51:24 | 2300 |
4 | 2021-11-25 14:51:21 | 2100 |
4 | 2021-11-19 08:01:26 | 1950 |
4 | 2021-11-19 08:01:16 | 1550 |
3 | 2021-11-18 16:58:11 | 1500 |
1 | 2021-11-18 21:02:41 | 500 |
1 | 2021-11-18 21:00:48 | 100 |
4 | 2021-11-18 17:54:58 | 80 |
2 | 2021-11-18 14:57:49 | 60 |
1 | 2021-11-18 11:45:00 | 50 |